RBDinSerbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RBDinSerbia

RBD IN SERBIA, ON 7 SEPTEMBER
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Admin
Adminova
Admin


Broj poruka : 1270
Godina : 30
Lokacija : Na koncertu RBD-a!!!!!
Datum upisa : 03.04.2008

Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj Empty
PočaljiNaslov: Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj   Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 7:19 pm

RBD-mesajes Satanicos
https://www.youtube.com/results?search_query=rbd+mensajes+satanicos&search_type=
ja mislim da su ovo budalastine,ali kada cujem sva se najezim ,to mi je strasno da neki ljudi nemaju drugi posao nego da mixuju pesme da izgledaju kao satanicke....Mislim svakakvih ljudi ima.......
Zanima me tudje misljenje pa bi zelela komentare
Nazad na vrh Ići dole
https://rbdinserbia.serbianforum.info
Aleksandar

Aleksandar


Broj poruka : 66
Godina : 33
Datum upisa : 30.04.2008

Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj   Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj Icon_minitimeSre Apr 30, 2008 6:02 pm

Joj pa znamo mi svi za to ali ne verujem da je to istina to je neko izmiksovao ,znam i ja to da radim
Nazad na vrh Ići dole
Brankica

Brankica


Broj poruka : 100
Datum upisa : 01.06.2008

Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj   Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj Icon_minitimePet Jun 06, 2008 6:06 pm

ljudi koji to rade izgleda da su malo vise skrenuli...
Nazad na vrh Ići dole
Marijana

avatar


Broj poruka : 12
Datum upisa : 09.05.2008

Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj   Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj Icon_minitimeSub Jun 21, 2008 3:31 pm

Ja mislim da to za te poruke nije tacno
Nazad na vrh Ići dole
igor

igor


Broj poruka : 10
Datum upisa : 14.04.2009

Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj   Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj Icon_minitimeSre Apr 15, 2009 12:27 am

Ni ja ne verujem. Gledao sam video i sad kao onaj text unazad. To su neke gluposti. Ne znam da li ima dve reci naopako napisane a da su iz njihovih pesama. Gluposti
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj Empty
PočaljiNaslov: Re: Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj   Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Neznam gde ovu temu da ubacim,a zanima me sta mislite o njoj
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBDinSerbia :: RBD zone-
Skoči na: